21 października 2016

Prezentacja oferty

Prezentacja oferty

 

 

21 października o 17.30  w pawilonie informacyjnym na północnym cyplu Wyspy Spichrzów Granaria zaprezentowała ofertę mieszkań, przewidzianych w I etapie inwestycji.

Studio Architektoniczne  Kwadrat, zwycięzca konkursu na zagospodarowanie I etapu, zaproponował lokale mieszkalne i użytkowe o dobrej strukturze powierzchniowej, funkcjonalne, z właściwym podziałem na strefę nocną i dzienną.

 

Ta  propozycja, w połączeniu z wyjątkowo atrakcyjnym miejscem inwestycji, wzbudziła ogromne zainteresowanie osób chętnych do kupna tu mieszkania.

Dlatego inwestor zaprosił przyszłych  nabywców na spotkanie, na którym  omówiono  ofertę, a także przedstawiono  stan zaawansowania inwestycji.

 

Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem, choć  wiąże się to z niemałym wysiłkiem. Wystarczy powiedzieć, że aby otrzymać pozwolenie na budowę należało  uzyskać 320 niezbędnych uzgodnień i decyzji. Potrzebne one były do prowadzenia równocześnie sześciu projektów: hotelu, budynku mieszkaniowo-apartamentowego, kładki św. Ducha, przebudowy mostu Stągiewnego na most zwodzony, renowacji Długiego  Pobrzeża, przebudowy ulicy Chmielnej  i jej połączenie z Podwalem Przedmiejskim. Poprawi to układ komunikacyjny, unowocześni  drogową infrastrukturę.

 

Na spotkanie przybyło kilkaset osób. Nikogo nie zniechęcił termin oddania – zgodnie z planami - lokali w I etapie: koniec 2018 roku. Goście złożyli liczne rezerwacje zapewniając, że na mieszkania w takim miejscu mogą czekać nawet dwa lata.

← Powrót do aktualności