30 marca 2017

Rewitalizacja w europejskim stylu

 Immobel, partner Multibudu w projekcie zagospodarowania północnego cypla Wyspy Spichrzów, zdobył jedną z nagród konkursu MIPIM Awards w kategorii Najlepsza Rewitalizacja. Wyróżnienie otrzymał belgijski projekt Chambon.

Immobel zajmuje się również rewitalizacją warszawskiego Cedetu.

 

 Historyczny kompleks Chambon to była siedziba CGER (Caisse Générale d’Épargne et de Retraite), zlokalizowana w samym sercu Brukseli (ok. 500 m od Grand Place). Została ona w pełni odnowiona z zachowaniem najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa oraz wszechstronności obiektu. 60 proc. powierzchni kompleksu zajmują wysokiej jakości mieszkania, apartamenty, studia i pokoje studenckie, natomiast w pozostałej części znajdziemy przestrzeń biurową, handlową i dwa hotele.

- Nagroda, którą otrzymał Chambon, to kolejny dowód naszych kompetencji w zakresie rewitalizacji. Stąd nasze przekonanie, że Cedet będzie kolejnym projektem w portfolio Immobel, który pozwoli nam zdobyć główną nagrodę w kategorii "Najlepsza Rewitalizacja" w przyszłorocznej edycji MIPIM Awards - podsumowuje Bartłomiej Hofman, dyrektor zarządzający Immobel Poland.

 

Więcej: https://www.immobelpoland.com/pl/news/143-immobel-deweloper-domu-towarowego-smyk-obecnie-cedet-p

← Powrót do aktualności